Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Алчієв О.С. продовжує інспектувати навчальні заклади

Дата: 15.08.2018 14:00
Кількість переглядів: 456

З метою перевірки стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. з робочим візитом відвідав Роздольненську ЗОШ I-III ступенів, Багатирську ЗОШ I-III ступенів, Олексіївську ЗОШ I-III ступенів.

Під час об’їзду основна увага приділялась підготовці до опалювального періоду, покращенню стану матеріально-технічної бази шкіл, ефективному використанні енергоресурсів.

В Роздольненській ЗОШ I-III ступенів за рахунок коштів місцевого бюджету та батьківської допомоги здійснено ґрунтовку та фарбування стін, стелі, панелів, дошок у кабінетах.

В Багатирській ЗОШ I-III ступенів за рахунок коштів місцевого бюджету та батьківської допомоги здійснено фарбування підлоги, поклейку шпалер.

В Олексіївській ЗОШ I-III ступенів за рахунок місцевого бюджету, батьківської та спонсорської допомоги здійснено ряд ремонтних робіт: поклеєні шпалери, пофарбовані вікна, підлога та парти, побілено стелю в усіх класах, кабінетах, коридорах. В школі електроопалення, наразі ведуться профілактичні роботи.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. висловив вдячність директорам шкіл за проведену роботу зі створення комфортних умов для навчання дітей та належну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Робочі візити до загальноосвітніх закладів району, у рамках перевірки готовності до роботи у новому навчальному році, продовжуються.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора