Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада

Дата: 23.04.2018 14:00
Кількість переглядів: 702

23.04.2018 року в залі засідань районної ради проведено апаратну нараду Великоновосілківської райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С. за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

Нараду розпочато з доповіді Гуділіна Р.О. - директора народного музею історії смт Велика Новосілка на тему «Б’ють Чорнобильські дзвони скорботні» приуроченої до 32-ї роковини Чорнобильської трагедії.

Після чого учасники наради доповіли про стан виконання завдань, актуальні питання життєдіяльності району:

1. Про стан проходження посівної кампанії ярих зернових культур та підготовка до сівби технічних культур.

Доповів: Чебанов В.І. – начальник відділу розвитку сільської місцевості та агропромислового комплексу управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації.

2. Про стан проведення роботи щодо виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

3. Про роботу з особами які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Доповіла: Козма Г.О. - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Про діяльність управління Держпродспоживслужби у Великоновосілківському районі у галузі ветеринарної медицини, сферах державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Доповів: Денисенко Е.А. - начальник Великоновосілківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області.

5. Про нове в законодавстві.

Доповів: Кравченко С.В. - начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

6. Про стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян.

Доповіла: Лебедєва Т.В. начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.

За результатами розгляду та обговорення питань надані доручення:

Бакаєву Ю.О. – взяти під контроль стан проведення польових робіт та надавати в межах компетенції всебічну допомогу сільгосппідприємствам з питань проведення комплексу польових робіт, матеріально-технічного забезпечення.

Денисенку Е.А. – тримати на контролі виконання комплексу заходів з профілактики та боротьби з африканською чумою на території району.

Також обговорено інші питання, а саме: стан проведення експертизи за проектом «Будівництво твердопаливної котельної та теплових мереж по вул. Центральна, буд. 33а, смт Велика Новосілка, Великоновосілківського району, Донецької області»; переміщення ЦНАПу на 1-й поверх в більш просторе та світле приміщення для організації прийому за принципом відкритості робочих місць; подання проекту програми «Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, які зареєстровані на території Великоновосілківського району» для обговорення та затвердження; завершення оформлення архіву реєстраційного відділу райдержадміністрації.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора