Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Робота Великоновосілківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Переглядів: 340

2 червня 2019 року фахівець із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру  соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді  Тохтарова Т.П. взяла участь у проведенні розважального заходу разом з завідувачем  Костянтинопільського будинку   культури  Шкрабій Н.С. на території Костянтинопільського парку відпочинку.

Захід проведено з метою виховання у дітей дружелюбності, самоповаги та поваги до інших; з метою розвинення артистичних здібностей, талантів.

До заходу залучено учнівську молодь Костянтинопільської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Всі учасники із зацікавленням брали активну участь у розважальних спортивних змаганнях, конкурсах.

3 червня .2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного  центру  соціальних  служб для  сім’ї, дітей  та  молоді Тохтаровою Т.П. у пришкільному таборі Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів молодших класів було проведено бесіду на тему: «Моральні та духовні цінності сім’ї».

Бесіду проведено з метою осмислення відносин, у яких особистість сприяє виробленню взаємної довіри та поваги.

Діти взяли активну участь у обговорюванні теми та висловлювали власні думки, а наприкінці кольоровими крейдами намалювали свою родину.

3 червня 2019 року  у Роздольненському дошкільному навчальному закладі фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Нікітіною І.В. було проведено  ігровий захід на тему: «Країна дитинства».

Захід проведено з метою виховання у дітей почуття відповідальності, честі, милосердя, товариськості; з метою викликати бажання стати активними членами «Веселої країни  дитинства», справжніми громадянами Батьківщини.

 Учасниками стали діти молодшої групи, які із зацікавленням взяли активну участь у музичних іграх, грі в " Зоопарк". Також для дітлахів проведено дискотеку з мильними бульбашками. Наприкінці всі отримали солодкі подарунки.

5 червня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного    центру соціальних   служб  для   сім’ї, дітей  та  молоді  Харакоз Н.В. у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей проведено лекцію на тему: «Поважне ставлення до літніх людей».

Захід пройшов з метою виховання поваги та любові до ближніх людей; пояснення цінності старості, зрілості та досвіду; з метою звернення уваги на проблеми людей похилого віку.

Учасники уважно слухали, відповідали на поставленні запитання, розповідали про своїх дідусів та бабусь.

 

 « повернутися до списку новин