Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

На старт! .. Увага! .. Грант!

Переглядів: 381

Грантовий конкурс за напрямами громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей.
Організації, що подають проектні пропозиції, повинні заповнити онлайн аплікаційну форму, а також подати повний аплікаційний пакет за електронною адресою grants.ua@undp.org із темою повідомлення: 
(1)   «RPP-2019-3: Соціальна згуртованість» або
(2)   «RPP-2019-3: Громадська безпека» або
(3)   «RPP-2019-3: Доступ до правосуддя».
Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 21 червня 2019 року. Аплікаційний пакет повинен бути надісланий одним листом у архіві (*.rar) розмір якого не має перевищувати 15 Mb.

 Для надання відповідей на запитання, що можуть виникнути під час підготовки проектних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено одну Skype-консультацію, що відбудеться 12 червня 2019 року о 14:30. Для того, щоб зареєструватися для участі у скайп консультації, будь ласка, надішліть інформаційне повідомлення щодо бажання участі у консультації за електронною адресою grants.ua@undp.org із темою повідомлення «RPP-2019-3: Участь у Skype-консультації щодо грантового конкурсу», але не пізніше ніж за 24 години до її проведення і надайте ПІБ та контактний телефон особи, що прийме участь у скайп консультації від імені організації. Skype-консультація буде одночасно проведена для всіх зареєстрованих учасників.
 
Подробиці програми шукайте за посиланням: 
http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call_for_NGOs_community_security_access_to_justice_social_cohesion.html?cq_ck=1559295913970

 « повернутися до списку новин