Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Святкова зустріч «МИСТЕЦТВУ ВІДДАНІ СЕРЦЯ» до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2018 14:08
Кількість переглядів: 1172

З метою відзначення вагомого вкладу творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність на території району, до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 8 листопада поточного року в районному культурно оздоровчому комплексі проведено святкову зустріч «МИСТЕЦТВУ ВІДДАНІ СЕРЦЯ».

На урочистості запрошено людей, які дарують нам незабутні свята, організовують та проводять різноманітні фестивалі, виставки майстрів народної творчості та гідно представлять наш район не лише в Донецькій області, а й за її межами, це працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, будинків культури, музеїв, бібліотек, музичних шкіл, будинків творчості.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв, у своєму вітанні, високо оцінив роботу працівників культури та висловив щиру подяку за їхній внесок в культурне життя нашого району.

За розвиток аматорського мистецтва, відродження та збереження української культури, активну участь у культурному житті села та району Спільними Почесними грамотами Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації нагороджено:

Жилу Олену Валентинівну - директора Старомайорського сільського будинку культури;

Капітан Лілію Володимирівну - директора Старомлинівського сільського Центру культури і дозвілля;

Ярмоленко Віту Григорівну - директора Іскрівського сільського будинку культури.

За багаторічну плідну працю, професіоналізм, відданість бібліотечній справі Почесною грамотою нагороджено Лобову Антоніну Євгенівну, директора Великоновосілківської централізованої бібліотечної системи

Під час святкової зустрічі аматорські колективи Роздольненського сільського Будинку культури продемонстрували театралізовано-музичну виставу «Скарби з бабусиної скриньки».

Заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак спільно з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Ніною Тарасьєвою підвели підсумки районного арт-проекту «Мені Україна дісталась у спадок», нагородивши переможців і учасників грамотами і пам'ятними подарунками.

З великим задоволенням присутні переглянули слайд–фільми: «Калейдоскоп подій 2018» про діяльність сільських бібліотечних закладів району у 2018 році та «Музика і духовність» про участь учнів Великоновосілківської музичної школи в обласних та Всеукраїнських музичних конкурсах у 2018 році.

Власними грамотами і подяками відділу культури і туризму райдержадміністрації та профспілки працівників культури нагороджено працівників СБК та клубних установ, бібліотек, учасників аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Родзинкою свята стала довгоочікувана презентація вишитої карти Великоновосілківського району, з нагородженням дипломами та пам’ятними подарунками самодіяльних майстринь громади, які вишили неповторний орнамент, притаманний кожній сільській раді району. Полотно передавалось від майстрині однієї сільської ради до іншої, поступово, протягом року вишивка доповнювалась новими візерунками. Карта вишита з думками про мир та спокій, відображає зв’язок поколінь, символізує єднання мешканців району.

Наостанок відбувся показ слайд-фільму «Мені Україна дісталась у спадок».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора