Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Здійснено соціальні інспектування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 17.09.2018 14:08
Кількість переглядів: 692

           З метою перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлення дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності були здійсненні соціальні інспектування.         

Фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було перевірено умови утримання, проживання та виховання дітей а також наявність шкільного приладдя, одягу та взуття в 191 сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в групі соціального ризику.

            Всі сім’ї мають низький рівень життя через відсутність сталих доходів. Окрім цього  існують конфліктні стосунки між членами родини, недотримання родинами санітарно-гігієнічних норм проживання, неналежне виконання батьками батьківських обов?’язків та зловживання ними спиртних напоїв. Майже всі діти забезпечені необхідним приладдям для навчання та відповідним одягом. Деякі з них не в повному обсязі готові до школи  через малозабезпеченість.

            В результаті проведеної роботи 6 дітей з різних родин було тимчасово влаштовано до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Дев’ять сімей отримали допомогу у вигляді приладдя для навчання від односельців; тринадцяти сім’ям фахівцями із соціальної роботи було організовано збір приладдя для навчання дітей та у вигляді відповідного одягу. Також виявлено одну родину, в якій 2 учнів не приступили до занять у школі. Батьки відмовляються від продовження навчання дітьми у зв’язку з релігійними переконаннями.

            Представникам сімей було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Також батьків попереджено про необхідність регулярного відвідування дітьми навчальних закладів, про можливість відрахування за пропуски занять без поважних причин, ознайомлено з деякими пунктами «Про загальну середню освіту» та зі статтею 150 «Сімейного кодексу України».

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора