Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Дата: 23.03.2018 14:10
Кількість переглядів: 646

Представниками малого бізнесу Донеччини сплачено майже 173 мільйони гривень єдиного податку

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Донецької області 172,9 млн. грн. єдиного податку, що на 20% перевищує показник відповідного періоду 2017 року.

Значну частину цього податку – 105,7 млн. грн. сплатили фізичні особи - підприємці. Юридичні особи - платники єдиного податку спрямували до казни 24,3 млн. гривень. Решта 42,8 млн. грн. – надійшли від сільгосптоваровиробників області.

Всього у Донецькому регіоні станом на 01 березня 2018 року майже 51 тис. представників малого та середнього бізнесу обрали спрощену систему оподаткування.

У Головному управління ДФС у Донецькій області звертають увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Діалог фахівців фіскальних органів Донеччини з освітянами триває

В рамках проведення широкої роз’яснювальної кампанії фахівцями Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області продовжуються виїзні зустрічі з громадянами та колективами. На цей раз, за сприянням начальника Покровського відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб, начальник Покровського відділу податків і зборів з фізичних осіб Павло Рисованний зустрівся з керівництвом навчальних закладів м. Покровська, щоб поспілкуватись про кампанію декларування доходів, отриманих у 2017 році.

В ході заходу Павло Рисованний роз’яснив освітянам порядок декларування минулорічних доходів та сплати нарахованих сум податків і зборів, та запропонував консультативну допомогу фахівців фіскального органу у складанні податкової річної декларації про майновий стан та доходи (далі – декларація).

Педагоги мали можливість отримати оперативні відповіді на запитання, що виникли у ході діалогу. Найчастіші з них стосувалися видів доходів, що підлягають оподаткуванню, та порядку заповнення декларацій, примірники яких працівники освіти отримали від податківця під час зустрічі.

Не залишилося поза увагою і таке нагальне питання, як виховна робота зі школярами, майбутніми платниками, по формуванню у них податкової культури.

«Податок на доходи фізичних осіб, який сплачується декларантами, поповнює місцеві скарбниці та направляється на потреби громади, у т.ч. у  сфері освіти, тому свідоме декларування доходів – наша спільна задача» - підсумували зустріч Павло Рисованний та Марина Голуб.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора