Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Святковий концерт-поздоровлення «Зі святом справжніх господарів землі!» до Дня працівника сільського господарства

Дата: 16.11.2018 14:13
Кількість переглядів: 1518

Традиційно, в третю неділю листопада українці відзначають День працівників сільського господарства, людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, невтомних трудівників, яких по праву називають годувальниками.

Урочистий концерт-вітання «Зі святом справжніх господарів землі!» до Дня працівника сільського господарства відбувся 16 листопада 2018 року в концертній залі Великоновосілківського районного культурно-оздоровчого комплексу. Це свято зібрало посадовців, керівників агропідприємств, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З щирими словами привітань до працівників агропромислової сфери району звернулись: голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ганна Ященко, Народний депутат України VIII скликання Сергій Сажко, заступник голови  Великоновосілківської районної ради  Людмила Петрова.

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко звернулась до присутніх в залі працівників сільського господарства з теплими словами привітань та подяки, наголосивши, що аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. «Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її  процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, Ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій!» - зауважила Ганна Анатоліївна.

За багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди Дня працівників сільського господарства Спільними Почесними грамотами Великоновосілківської районної державної адміністрації та Великоновосілківської районної ради, а також грошовими подяками нагороджено:

 • Бондаренко Валерія Павловича, комбайнера сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна»;
 • Ганжу Анатолія Івановича, тракториста-машиніста Великоновосілківського професійного ліцею;
 • Джеріх Іллю Володимировича, учня 3 курсу Великоновосілківського професійного ліцею;
 • Лантух Ігоря Леонідовича комбайнера ДПДГ «Забойщик»;
 • Лосєва Миколу Валентиновича, водія товариства з обмеженою відповідальністю «Южноє»;
 • Мішкіна Євгена Юрійовича, комбайнера сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Велес»;
 • Микитюк Олександра Володимировича, комбайнера фермерського господарства «Адоніс»;
 • Олійник Василя Федоровича, комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Южне»;
 • Паніна Родіона Сергійовича, водія публічного акціонерного товариства «Макстрой»;
 • Покусай Григорія Андрійовича, пенсіонера сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Велес»;
 • Шульгу Сергія Павловича, комбайнера товариства з обмеженою відповідальністю «Южноє»;
 • Дмитрієва Олександра Петровича, агронома фермерського господарства «Адоніс».

Також, в знак вшанування пам’яті хліборобів сусідніх сільських районів Донеччини, які загинули від час військової агресії, присутні схилили голову в хвилині мовчання.

Зі святкової сцени лунали слова вдячності і пошани за любов до рідної землі, за плідну працю на ній, а головне за все , що роблять аграрії для  покращення життя кожної людини своїх громад, для кожної родини сільської та хліборобської Великоновосілківщини! З великим задоволенням гості концертної зали переглянули відео «Не тільки хлібом…», присвячене благодійній діяльності керівників сільськогосподарських підприємств району.

Святкову програму присутнім подарували талановиті творчі колективи Великоновосілківського району.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора