Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Навчальні заняття

Дата: 26.06.2018 14:16
Кількість переглядів: 570

26.06.2018 року в приміщені центральної районної бібліотеки міжнародною організацією «Швейцарський фонд з протимінної діяльності (FSD)» проведено навчальні заняття в рамках проекту «Інформування про мінну небезпеку та небезпеку ВЗВ (ІМН)», з метою зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули, через підвищення рівня свідомості та забезпечуючи зміни в поведінці через громадську інформацію, інструктажі безпеки та співпрацю з громадськістю. Заняття з ІМН провели тренери Грибініченко Катерина, Кривов Антон та Григор’єв Віктор.

З інформативним матеріалом стосовно виявлення вибухонебезпечних предметів на території району виступив начальник Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України в Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту Теплов С.В. та звернувся до сільських голів з проханням застерегти населення від прогулянок поблизу місць дислокації військових частин, полігонів, оскільки такі місця можуть бути небезпечними для життя та здоров’я мешканців.

В заході взяли участь голови та землевпорядники сільських рад, працівники сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації, відділу інформаційної та внутрішньої політики райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора