Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Виставка "Відповідь нескореного народу", присвячена Українській повстанській армії

Переглядів: 313
У Великоновосілківському культурно-оздоровчому комплексі відкрито виставку, присвячену Українській повстанській армії - “Відповідь нескореного народу”.
Експозиція з понад двох десятків інформаційно-просвітницьких стендів, підготовлених Українським інститутом національної пам'яті, представляє факти з історії про антинацистську та антикомуністичну боротьбу УПА під час та після Другої світової війни. Унікальні фотографії, розсекречені документи, мапи та інфографіка передають атмосферу боротьби повстанців проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів.
28 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак, керівники відділів райдержадміністрації, державні службовці, громадськість району відвідали виставку, зібрану в рамках відзначення 75-річчя створення УПА, та переглянули представлені історичні матеріали.
Виставка знаходитиметься в фойє Великоновосілквського культурно-оздоровчого комплексу на другому поверсі до 2 грудня 2018 року. Ознайомитись із експозицією можуть всі охочі.

 

 

 

 « повернутися до списку новин