Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Військовий комісар Великоновосілківського районного військового комісаріату підполковник КРІПЕЦЬ О.В. звертається до мешканців Великоновосілківського району

Дата: 03.07.2018 14:18
Кількість переглядів: 2101

«У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – від мрій та фантазій перейти до досягнення намічених цілей, або покоритися дійсності та залишитися сам на сам з проблемами, які зараз важко вирішити, як наприклад знайти роботу.

Проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України – найоптимальніший варіант здійснення ваших мрій, почесне та водночас вигідне рішення стати захисником держави.

З початку 2018 року вже було призвано не одного нашого співвітчизника. Які проходять військову службу як в нашому районні так і за межами області. Всі вони задоволені своїм вибором, стати гідним захисником. З кожним з них підтримується зв'язок,  усі вони цілком задоволені як грошовою так речовою забезпеченістю.

У нас є відповідні стандартні контракти для військовозобов’язаних або тих, хто бажає себе бачити контрактниками – цей контракт підписується на 3-5 років. Хочу наголосити, що постановою Верховної Ради було прийняте рішення про те, що при заключні першого контракту з 1 березня 2018 року військовозобов’язаний отримує від держави 8 неоподаткованих мінімальних заробітних плат.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ військовослужбовця в місяць від 9000 грн. ОФІЦЕРАМ ВІД 12000 грн.

Ще раз наголошую, що ті військовозобов’язані, яких призивають, спершу потрапляють в центри підготовки, або на курси офіцера та курси підвищення кваліфікації, за якими проводиться місяць або навіть більше їх підготовка або до підготовка, далі ці вже військовослужбовці прибувають у свої підрозділи, які складають резерв збройних сил.

В разі відсутності житла у містах дислокації контрактники отримуватимуть  грошову компенсацію. Розмір компенсації залежатиме від складу сім’ї військовослужбовця та сягатиме від 1,5 до 2,5 тис. гривень. Крім того, контрактники можуть проживати і в казармах, поки віднайдуть помешкання. Також їм надаватиметься безкоштовне харчування у військових частинах.

Контракти можуть укладати з тими, в кого є повна середня освіта або середня базова освіта з наявністю водійських прав категорії «С». Разом з тим, військовослужбовцям надаватиметься відпустка від 30 до 45 днів в залежності від вислуги років, матеріальна допомога, та кошти на оздоровлення. Також військовим надаватиметься право здобувати вищу освіту на заочній формі навчання за рахунок держави.

Шукаєте цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту та гідною зарплатнею та безкоштовним навчанням по спеціальності, тоді Вам до нас – військова службу за контрактом у Збройних Силах України.»

 

За довідками звертатись до Великоновосілківського районного військового комісаріату, у відділення комплектування та призову за адресою смт Велика Новосілка вул. Янісольська 68. Телефон (06243) 21000 та 0953890174.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора