Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар-тренінг з органами реєстрації

Дата: 27.04.2018 14:24
Кількість переглядів: 763

27 квітня 2018 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в центральній районній бібліотеці проведено тренінг з органами реєстрації селищної та сільських рад – «Взаємодія органів реєстрації селищної та сільських рад з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації».

В рамках тренінгу проаналізовано основні помилки, які допускають органи реєстрації під час формування відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Учасники тренінгу активно залучалися до обговорень основних недоліків в роботі, намагаючись знайти оптимальний варіант їх недопущення в подальшому. Під час тренінгу працівниками органів реєстрації виконано два практичних завдання: «Робота над помилками», «Типові помилки: знайти-виправити».

Кожна з 4 команд, на які були поділені органи реєстрації презентувала результати виконання практичних завдань і спільно обговорювала варіанти відповідей.

До уваги учасників тренінгу доведений ресурс «Особистий кабінет виборця», розміщений на сайті www.drv.gov.ua, за допомогою якого, не виходячи з будинку, квартири можна перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців.

Тренінг пройшов у дружній, веселій, творчій атмосфері та наповнений бажанням учасників засвоювати запропонований матеріал.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора