Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Поповнення в рядах партнерів! Ощадбанк розпочинає співпрацю з компанією «ВіДі АвтоСіті» та групою компаній «АІС»

Дата: 07.05.2018 14:28
Кількість переглядів: 499

Ощадбанк активно працює над розширенням партнерської мережі. Наприкінці березня 2018 року до лав партнерів Ощаду приєднались компанія «ВіДі АвтоСіті» та група компаній «АІС», розширивши можливості для клієнтів ММСБ Ощадбанку на придбання транспортних засобів по всій Україні в рамках стандартної програми кредитування клієнтів ММСБ на придбання транспортних засобів та в рамках програми «Мікрокредит клієнтам мікро- та малого бізнесу».

Розширення співпраці з новими компаніями триває!

#ощадбанкдіє

 

Довідка

ВіДі АвтоСіті

«ВіДі АвтоСіті» – це об'єднання дилерських центрів у Києві та Одесі з продажу та обслуговування таких автомобільних брендів як Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroеn, Peugeot і Subaru. Компанія працює на ринку України з 2007 року та здійснює продаж більш ніж 14 світових автомобільних брендів. Дилерська мережа нараховує 16 центрів з продажу транспортних засобів.

 

Група компаній «АІС»

Група компаній «АІС» пропонує більше 400 моделей автомобілів 16 брендів, надає повний комплекс супутніх послуг при продажу та сервісному обслуговуванню автомобілів. Брендовий портфель Групи компаній «АІС» включає автомобілі європейських та азіатських виробників, автомобілі, мікроавтобуси та автобуси виробництва країн СНД. Продаж автомобілів здійснюють 23 автосалони в усіх регіонах України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора