Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 22.08.2018 14:30
Кількість переглядів: 569

22.08.2018 року в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієв О.С. провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На колегію запрошені: члени колегії, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ та організацій, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади.

Засідання колегії райдержадміністрації розпочато звучанням та виконанням Державного Гімну України.

На порядок денний для розгляду винесено наступні питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району за І півріччя 2018 року та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки.

Доповіли: начальник управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Бакаєв Ю.О., заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Кудрявцев Е.В.

2. Про стан готовності закладів загальної середньої освіти до початку нового 2018 – 2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Доповіли: начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Пархом Т.І., заступник директора Мар’їнської міськрайонної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Бабіч В.І.

3. Про хід виконання заходів з підвищення безпеки дорожнього руху на території Великоновосілківського району.

Доповіли: начальник сектору превенції Великоновосілківського відділення поліції ГУНП в Донецькій області майор поліції Луценко О.В., в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Садовниченко В.В., начальник філії «Автодор №1» дочірнього підприємства «Донецький облавтодор» ВАТ Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Бізбіз М.А.

4. Про функціонування та роль закладів культури в соціокультурному житті місцевої громади.

Доповіла: начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тарасьєва Н.О.

За результатами засідання члени колегії райдержадміністрації надали оцінку стану справ з обговорених питань, прийняли відповідні рішення, надали окремі рекомендації та доручення посадовим особам.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора