Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Будуємо своє разом з АПК України! Кредити від 0,1% по партнерській програмі з ПрАТ «Волинська фондова компанія» для клієнтів ММСБ Ощадбанку

Дата: 07.05.2018 14:30
Кількість переглядів: 543

Відтепер клієнти мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку мають можливість придбати техніку та обладнання сільського господарства за ставкою по кредиту від 0,1% річних!

Такі спеціальні умови кредитування можливі завдяки встановленим партнерським відносинам між АТ «Ощадбанк» та ПрАТ «Волинська Фондова Компанія».

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» є однією із провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Компанія представляє таких відомих світових виробників техніки та обладнання сільського господарства, як: Unia, Challenger, Massey Ferguson, Kuhn, Agrisem, Meprozet, Agrex, Falc, Mara, TeeJet, Araj, Metal Erg, Dominoni.

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» представлена мережею у 7 областях України (Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Одеська, Полтавська та Хмельницька області) та центральним офісом в м. Луцьк. В областях, де представлені філії, на основних трасах розташовані демонстраційні майданчики, на яких виставлено весь спектр техніки виробників. Завдяки такій мережі охоплюється вся територія України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора