Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Взаємодія Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з Великоновосілківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 11.09.2018 14:31
Кількість переглядів: 507

11 вересня 2018 року працівниками Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» спільно з начальником відділу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичну бесіду із неповнолітнім засудженим на тему: «Куріння чи здоров’я вибирайте самі». Захід проведено з метою пропаганди здорового способу життя та позитивної поведінки.

Усім відомо про шкідливий вплив нікотину, проте позбутися цієї шкідливої звички дуже важко. Куріння – не таке заняття, яке можна кинути без зусиль. Це справжня наркоманія, яку багато хто не сприймає серйозно. Подолати цю шкідливу звичку важко навіть тим, хто дуже цього хоче. Кинути курити важко ще й тому, що це – поведінкова звичка, яка вкоренилась у нашому повсякденному житті.

Тому в роботі з неповнолітніми підобліковими щодо профілактики тютюнокуріння важливо використовувати позитивний підхід, який визначається формуванням моди на здоровий спосіб життя без цигарок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора