Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Негайне відібрання дитини від батьків

Переглядів: 441

24 березня 2018 року відбулось позачергове засідання виконкому Новопетриківської сільської ради з приводу загрози життю та здоров’ю малолітньої дитини, у зв’язку з невиконанням батьківських обов’язків, порушенням громадського порядку, надмірного та неконтрольованого вживання алкогольних напоїв батьком дитини.

Згідно рішення виконкому сільської ради, комісією у складі головного спеціаліста служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Балабан В.В., інспектора з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області Хари Л.Д., дільничного офіцера поліції Харенка О.С. проведена робота з негайного відібрання дитини від батьків.

Дитину влаштовано до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. В Центрі працюють люди, які можуть та бажають надати кваліфіковану допомогу малолітній дитині.

Професіоналізм, небайдужість представників органів місцевого самоврядування, служб, організацій та налагоджена співпраця у захисті прав та законних інтересів дітей дали можливість надати допомогу, а може й врятувати від неминучих наслідків.

Питання стосовно невиконання батьківських обов'язків батьком вирішуватиметься згідно чинного законодавства.

 

Головний спеціаліст служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації                             В.В. Балабан

« повернутися до списку новин