Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії

Дата: 23.05.2018 14:35
Кількість переглядів: 621

23 травня 2018 року в.о. голови райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Алчієв О.С. провів комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Великоновосілківській райдержадміністрації.

На порядок денний для обговорення винесені питання:

1. Про затвердження «Плану дій районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь і організацій щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період 2018 року», «Комплексного плану щодо посилення протипожежного захисту лісових масивів та екосистем Великоновосілківського району  на 2018 рік».

2. Про стан проведення ремонтів захисних споруд цивільного захисту на території району, та затвердження «Зведеного плану проведення ремонту захисних споруд ЦЗ на території Великоновосілківського району на 2018 рік».

3. Про приведення у належний стан джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, проведення ремонтів утримання у технічно-справному стані пожежних водоймищ та водонапірних башт на території Великоновосілківського району у 2018 році.

За результатами обговорення вирішено затвердити зазначені Плани.

Головам селищної, сільських рад, Великоновосілківському районному відділу Головного управління ДСНС України у Донецькій області, сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації рекомендовано:

1. Розробити комплексні плани дій щодо забезпечення безпеки на воді та протипожежного захисту у весняно-літній період 2018 року.

2. Здійснити аналіз стану утримання існуючого фонду захисних споруд цивільного захисту в районі, розробку спільно з балансоутримувачем споруд дієвих планів щодо приведення об’єктів цивільного захисту до вимог нормативно-правових та керівних документів.

3. Переглянути спільно з керівниками (балансоутримувачами) захисних споруд, та у разі необхідності скоригувати плани-графіків їх ремонту та здійснити контроль за їх виконанням згідно додатку № 8 до Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час, затвердженої наказом МНС України від 09.01.2006 № 653.  

Районна комісія запропонувала головам селищної, сільських рад:

1. Організувати та провести в зоні адміністративної відповідальності спільно з підприємствами, установами балансоутримувачами зовнішніх джерел протипожежного водопостачання (пожежні водойми, та водонапірні вежі)  моніторинг та інвентаризацію щодо наявності і технічного стану протипожежного водопостачання  населених пунктів та об'єктів.

2. Спільно з Великоновосілківським районним відділом ГУ ДСНС  вирішити питання де можливо та необхідно облаштувати або побудувати пірси для здійснення забору води пожежною технікою.

3. Разом з підприємствами балансоутримувачами  скласти графіки ремонту пожежних водоймищ та водонапірних башт з обов’язковим погодженням з  райдержадміністрацією.

4. Створити комісію по перевірці зовнішніх джерел водопостачання та затвердити її склад. За результатами перевірок складати акти з пропозиціями щодо подальшого списання джерел протипожежного водопостачання, які демонтовано, не підлягають ремонту або втратили цілеспрямованість.

     Також Великоновосілківській селищній раді спільно з Великоновосілківським районним відділом ГУ ДСНС вирішити питання де можливо та необхідно облаштувати будівництво пірсу (смт Велика Новосілка на території річки «Кашлагач» в районі вулиці Зарічна) для здійснення забору води пожежною технікою.

Про хід виконання  зазначених заходів інформувати районну комісію з питань техногенної–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора