Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання районної комісії

Дата: 31.05.2018 14:36
Кількість переглядів: 633

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання комісії з питань транспорту та безпеки дорожнього руху.

В ході засідання члени комісії доповіли про проведену роботу та прийняли відповідні рішення.

Розглянута можливість обмеження пересування великовагового транспорту по території району для збереження дорожнього полотна. У зв’язку з відсутністю альтернативного маршруту руху від с. Багатир до м. Гуляйполе обмежити рух великовагового транспорту через смт Велика Новосілка немає можливості, вирішено розробити схему руху великовагового транспорту по території смт Велика Новосілка та узгодити її з власниками доріг.

Обговорено питання щодо відкриття або відновлення маршрутів пасажирських перевезень з населених пунктів району до інших міст області. Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах загального користування покладено на обласні державні адміністрації. Членами комісії вирішено у разі надходження таких клопотань звертатися до облдержадміністрації для подальшого вирішення зазначеного питання.

За підсумками проведення попереднього засідання комісії, селищному, сільським головам було надіслано листи з рекомендаціями провести санітарне очищення та вирубку порослі вздовж комунальних доріг, доріг загального користування.  На сьогодні більшість рад виконали зазначені роботи. Роботи по прибиранню узбіч доріг загального користування проводяться згідно плану-завдання наданого департаментом розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації. Скошування трави вздовж доріг загального користування виконано на 37,6%, забезпечено санітарний стан смуги – на 67,4%.

Великоновосілківським відділенням поліції Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області проводиться робота щодо обстеження вулично-дорожньої мережі, за результатами якої надаються вимоги власникам доріг щодо усунення недоліків які можуть привести до ДТП.

Згідно планів виконання робіт з поточного (дрібного) ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік, станом на 30.05.2018 року виконано роботи з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення на суму 2186,0 тис. грн, що становить 95,5 % від доведеного плану та аварійний ямковий ремонт 4493 м2 на суму 2108,9 тис. грн або 100,2 % від плану. Укладено договори на проведення поточних ремонтів доріг з Великоновосілківською селищною радою, Керменчицькою та Піддубненською сільськими радами.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора