Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 25.05.2018 14:37
Кількість переглядів: 611

17.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з працівниками Роздольненської сільської ради, до Дня вишиванки організовано свято під гаслом «Чарівна краса вишиванки», на території Роздольненської сільської ради, з метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, підтримання споконвічних народних традицій та поваги до етнічного вишитого одягу, об’єднання молоді у єдину мету – любов до України, віри в її міць та єдність.

Учасники заходу співали українські пісні, розповідали вірші та ділились знаннями про походження свята вишиванки.

У заході взяли участь 20 осіб.

 

21.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. спільно з директором Новопетриківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Продан Л.Г., заступником директора з учбової роботи Єфименко Т.А., заступником директора з виховної роботи Узбек В.В., у Новопетриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів на батьківських зборах проведено співбесіду на тему: «Здоровий спосіб життя, як запорука успішного формування здорового молодого покоління. Профілактика ВІЛ-інфекціїСНІДу серед підлітків».

Захід проведено з метою: надати батькам інформацію про здоров’я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров’я дітей; актуалізувати відчуття важливості здоров’я, розуміння складності його досягнення та збереження; визначити, що власна поведінка і спосіб життя є найважливішим фактором, який впливає на здоров’я дитини.

Наприкінці заходу всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети з даної теми.

У заході взяли участь 50 осіб.

 

23.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Єгоровим Д.Е. у Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа, проведено лекцію на тему «Торгівля людьми».

Захід проведено з метою формування уявлень про торгівлю людьми, розвиток навичок безпечної поведінки, підвищення правових знань, ознайомлення дітей із різними видами рабства, застереження юнаків і дівчат від небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном. А також, з метою попередження про особливу небезпеку що чатує на дівчат і жінок, які виїжджають за кордон на роботу.

Учні уважно слухали, задавали багато питань та висловлювали власні думки. Після лекції учасники заходу переглянули короткометражний соціальний відеоролик на тему з протидії торгівлі людьми.

Наприкінці заходу серед учасників розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді пам’яток.

У заході взяли участь 25 учнів 8-11 класів.

 

23.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено відео лекторій на тему «Скажемо НІ наркотикам».

Захід проведено з метою попередження учнів про небезпеку вживання наркотиків, допомогти усвідомити, що перші пробні дози швидко підкорюють волю людей – викликають бажання спробувати ще раз.

Учасники заходу із заохоченням переглянули матеріал та подискутували стосовно представленої теми.

Всі учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

У заході взяли участь 40 учнів 7-11 класів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора