Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

"Саміт проактивних "Б.У.М." – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

Переглядів: 404

02 – 04 липня 2019 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України спільно з Київською міською державною адміністрацією та ГО «Українська Академія Лідерства».

До участі запрошується молодь 16-18 років, які прагнуть саморозвитку та набуття нового досвіду. Програмою заходу передбачено три блоки: "Бажай", "Удосконалюй","Мотивуй", під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу,громадської діяльності тощо.
Для підтримки ефективної й надійної взаємодії учасників з організаторами та між собою було створено онлайн-платформу, де комунікація буде відбуватися до, під час і після заходу.
Для участі в заході необхідно до 01 червня 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZy5j2sze5oQCSgWkhDkulwbaVaerXziakgx8GkC7HtJI72Q/viewform?fbclid=IwAR3_CA_MKXRYXnMAmXn17xLa76Nqee-3qTqbie1pKb83sYsAI_33LsA
Контактна особа: Стефанків Юлія, тел.: +380957219172, e-mail: yuliastefankiv@gmail.com« повернутися до списку новин