Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робота Великоновосілківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 23.05.2019 14:40
Кількість переглядів: 407

21 травня .2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру  соціальних служб  для  сім’ї, дітей  та  молоді  Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 6,7 класів проведено лекцію на тему: «Ціннісне ставлення до суспільства та держави».

Лекцію проведено з метою ознайомлення дітей з основними правами та обов’язками;  вихованням почуття гідності, відповідальності за свої вчинки.

Також дітей ознайомлено з нормативно-правовим документом Конвенцією ООН «Про права дитини». Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді брошур. Охоплено 13 дітей.

З  метою попередження з техніки безпеки під час літніх канікул; ознайомлення учнів з основними правилами дорожнього руху та пожежної безпеки, з правилами поведінки з незнайомими людьми та правилами поводження з тваринами. А також, з метою розвинення мислення та уваги учнів, виховання самостійності, дисциплінованості  22 травня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ  I-III ступенів серед учнів  молодших класів проведено лекцію на тему: «Техніка безпеки на літніх канікулах».

Діти із задоволенням прослухали лекцію, зробили висновки, та отримали пам`ятки з првилами поведінки під час літніх канікул.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На території Шевченківської сільської ради мешкає багатодітна  малозабезпечена родина Костишак А.С., яка виховує семеро малолітніх дітей. Незабаром в сім'ї з’явиться на світ ще одне маля. Родина з числа тих сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та через нестачу коштів не в змозі задовольнити всі потреби сім’ї. Тому батьки були вимушені звернутись до Шевченківської сільської ради з проханням про фінансову допомогу для закупівлі засобів гігієни для дитини.

22 травня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лавровою І.О. було організовано збір коштів серед мешканців с. Шевченко з метою закупівлі необхідних супутніх товарів для майбутнього малюка та для пологів матері Костишак А.С.

        

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора