Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада

Дата: 21.05.2018 14:42
Кількість переглядів: 774

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів апаратну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., радника голови райдержадміністрації Бойка В.О., начальників управлінь, відділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорені питання, які винесені на порядок денний для розгляду на черговій сесії районної ради:

1. Про хід виконання у 2017 році заходів районної Програми «Спортивний майданчик» на 2017-2018 роки.

2. Про виконання районної Програми «Енергозбереження закладів освіти Великоновосілківського району Донецької області» на 2017 рік.

3. Про хід виконання у 2017 році Програми поводження з твердими побутовими відходами у Великоновосілківському районі Донецької області на 2017-2020 роки.

4. Про внесення змін до порядку надання матеріальної допомоги учасниками антитерористичної операції та членам сімей загиблих у 2018-2020 роках.

5. Про надання матеріальної допомоги онкохворим громадянам з числа ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

6. Про відшкодування за пільговий проїзд.

7. Фінансування програм, які винесені на розгляд районної сесії у травні 2018 року.

8. Про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки.

9. Про Програму мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Великоновосілківського району на 2018-2019 роки.

В результаті спільного обговорення зазначених питань надано доручення учасникам наради надати матеріали на розгляд сесії районної ради згідно регламенту роботи районної ради; управлянню соціального захисту населення райдержадміністрації затвердити програму  надання матеріальної допомоги учасникам АТО, що буде фінансуватися за рахунок районної програми «Ветеран»; управлінню економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації направити листа до районної ради щодо співфінансування за проектом «Розведення бджіл, виробництво і реалізація продуктів бджільництва» переможця конкурсного відбору суб’єкта малого підприємництва Арих М.Л.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора