Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Тренінг «Залучення громадян до змін»

Переглядів: 273

Міжнародна гуманітарна організація arche noVa продовжує проект з навчання місцевих неурядових та громадських організацій, волонтерів, активістів, представників місцевої влади та інших учасників відновлення та розвитку Донбасу (Донецька область).

Мета проекту та навчання – дати можливість організаціям ефективно вести свою діяльність, планувати різні її аспекти, шукати та знаходити фінансування для реалізації своїх ідей та проектів з розвитку регіону.

Учасники 2-денного тренінгу матимуть можливість зануритись у питання залучення громадян до діяльності громадських організацій заради більшого та суттєвішого впливу на зміни у своїх громадах та містах. Тренінг дасть можливість вивчити й попрактикувати інструменти аналізу зацікавлених сторін, визначення ключових їх типів та підходи до співпраці з ними, дасть розуміння різних типів аудиторій, а також ідеї того, як прихильників чи зацікавлених сторін перетворювати у прибічників та волонтерів організації. Окрім цього, лінзи рівності, недискримінації та інших принципів підходу, ґрунтованого на правах людини, підкаже нові форми взаємодії та співпраці з громадянами.  

На тренінгу використовуватиметься холістичний підхід у навчанні, за яким презентації будуть чергуватись із практичними завданнями в мікро-групах, іграми за сценаріями, дискусіями та обговореннями набутого досвіду.

У тренінгу будуть розглядатись наступні підтеми:

  1. Поняття та визначення актуальних з них для кожної організації (напр. волонтерів, прихильників, прибічників, членів організації, зацікавлених сторін, бенефіціарів, носіїв прав тощо) 
  2. Зацікавлені сторони: типи та інструменти аналізу і взаємодії
  3. Прибічники або база діяльності організації та їхня різниця від бенефіціарів
  4. Перетворення прихильників чи зацікавлених сторін у прибічників та волонтерів
  5. Носії прав та носії обов’язків: їхнє співвідношення та що з цим робити громадській організації
  6. Лінзи рівності, недискримінації та інших принципів підходу, ґрунтованого на правах людини 

Тренінг відбудеться 6 та 7 червня 2019 р. у м.Святогірськ. Точне місце проведення буде повідомлено пізніше.

arche noVa покриває витрати учасників на проживання та харчування під час проведення тренінгу, а також компенсує витрати на проїзд до Святогірська.

Аплікаційна форма для учасників тренінгу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfNaVm1iDoCXvv6FErrNnD9mmxDrODro4MEYZyx_1WgGSG-Q/viewform

Очікуємо заповнені форми до кінця дня 28 травня 2019 р.« повернутися до списку новин