Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 03.08.2018 14:44
Кількість переглядів: 510

02.08.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів робочу нараду з фінансування пенсійних виплат за участю представників Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Донецькій області, управління Державної казначейської служби України у Великоновосілківському районі Донецької області.

Обговорена проблемна ситуація, що склалася на території району та області, з фінансуванням пенсійних виплат, яка не дозволяє виконати зобов’язання з виплати пенсій до кінця виплатного періоду – 25 липня.

Учасниками наради вироблені спільні дії до вирішення зазначеної проблеми та заплановано провести засідання регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при райдержадміністрації з залученням боржників з єдиного соціального внеску по Великоновосілківському району.

З означеної причини Пенсійним фондом України прийнято рішення про подовження періоду виплат на три дні (до 28 липня).

Недостатність фінансового ресурсу, що склалася в Донецькій області, як і в інших областях, виникла у зв’язку з нестачею в бюджеті Пенсійного фонду України власних надходжень для покриття передбачених законодавством зобов’язань з виплати пенсій.

Основним джерелом надходження власних коштів до бюджету Фонду є єдиний соціальний внесок, адміністрування якого забезпечується органами Державної фіскальної служби України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора