Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заміна покажчиків назв населених пунктів, вулиць та інших об’єктів топоніміки, оновлення Державного Прапора України та встановлення Прапора Донецької області

Дата: 05.06.2018 14:51
Кількість переглядів: 594

У Великоновосілківському районі, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-комуністичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» проводиться робота по заміні покажчиків назв населених пунктів, вулиць та інших об’єктів топоніміки.

У зв’язку з вищезазначеним, на території району замінено та встановлено всі покажчики із новими назвами населених пунктів у кількості 4 одиниці і 50 покажчиків з найменуванням населених пунктів українською мовою.

Реконструйовано та оновлено 6 в’їзних стел до району, 8 стел до населених пунктів.

Керівництвом райдержадміністрації під час проведення засідань колегії райдержадміністрації, семінарів–навчання, надаються рекомендації селищному, сільським головам щодо проведення необхідних заходів, які виникають у зв’язку з виконанням зазначеного Закону.

Великоновосілківська райдержадміністрація звертається з проханням до населення приєднатися до роботи та замінити покажчики назв вулиць з перекладом на українську мову на приватних будинках.

Також проводиться робота з встановлення (вивішування) та оновлення Державного Прапора України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та встановлення Прапора Донецької області на будівлях органів місцевого самоврядування.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора