Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Заміна покажчиків назв населених пунктів, вулиць та інших об’єктів топоніміки, оновлення Державного Прапора України та встановлення Прапора Донецької області

Переглядів: 496

У Великоновосілківському районі, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-комуністичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» проводиться робота по заміні покажчиків назв населених пунктів, вулиць та інших об’єктів топоніміки.

У зв’язку з вищезазначеним, на території району замінено та встановлено всі покажчики із новими назвами населених пунктів у кількості 4 одиниці і 50 покажчиків з найменуванням населених пунктів українською мовою.

Реконструйовано та оновлено 6 в’їзних стел до району, 8 стел до населених пунктів.

Керівництвом райдержадміністрації під час проведення засідань колегії райдержадміністрації, семінарів–навчання, надаються рекомендації селищному, сільським головам щодо проведення необхідних заходів, які виникають у зв’язку з виконанням зазначеного Закону.

Великоновосілківська райдержадміністрація звертається з проханням до населення приєднатися до роботи та замінити покажчики назв вулиць з перекладом на українську мову на приватних будинках.

Також проводиться робота з встановлення (вивішування) та оновлення Державного Прапора України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та встановлення Прапора Донецької області на будівлях органів місцевого самоврядування.

 « повернутися до списку новин