Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко привітала із Днем працівника сільського господарства ветеранів агропромислового комплексу.

Дата: 20.11.2018 14:55
Кількість переглядів: 423

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.
19 листопада 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко привітала із Днем працівника сільського господарства невтомних трудівників, людей, які розумом і натрудженими руками, серцем і душею десятками років долучались до забезпечення людей сільськогосподарською продукцією: жительку селища Золота Нива Шахтарської сільської ради, учасницю бойових дій, ювілярку Роговець Валентину Панасівну та мешканця села Старий Комар, почесного пенсіонера агропромислового виробництва Покусай Григорія Андрійовича.
Поважні, сивочолі, але водночас молоді душею, згадували важкі випробування, що випали на їхню долю, нелегкий повоєнний час, десятиліття важкої праці. Кожний з них говорив про різне, але всі щиро бажають одного, щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.
Ганна Анатоліївна привітала Валентину Панасівну і Григорія Андрійовича, побажала їм здоров'я, довголіття, добра та миру, щоб життя повнилося любов’ю та турботою рідних людей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора