Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 28.09.2018 14:58
Кількість переглядів: 417

Згідно Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у Великоновосілківському районі здійснюється нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом для медичних працівників в с. Андріївка.

28.09.2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Алчієва О.С. проведено робочу нараду за участю головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бінат М.М, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Гноєвої С.О. Обговорено питання щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Андріївка та оформлення відповідної документації.

Наразі виготовлено та затверджено детальний план території; оформлено земельну ділянку в постійне користування; для подальшого проектування об’єкту розробляються містобудівні умови та обмеження, на основі яких буде розроблено проектно-кошторисну документацію. Після проходження  експертизи проектно-кошторисної документації буде визначено підрядника та розпочато будівельні роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора