Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

22 вересня — Всесвітній день без автомобілів. Європейський день пішоходів

Дата: 05.09.2018 15:00
Кількість переглядів: 577

Стань першим серед друзів, поділись новиною про День без автомобіля!

В цей день власникам авто та мотоциклів пропонують відмовитись від звичайних транспортних засобів та віддати перевагу пересуванню пішки, на велосипеді або скористатися послугами громадського транспорту.

Мета цього Заходу – дотримання принципів свідомо екологічного способу життя, відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів (зокрема СО 2).

В багатьох країнах світу щороку, 22 вересня проводиться Всесвітній День без автомобіля (World Carfree Day).

Девіз цього дня — «Місто як простір для людей, простір для життя».

У 1997 році першу загальнонаціональну акцію провела Великобританія.

У 1998 році акція «День без автомобіля» вперше пройшла у Франції.

В той час, в заході взяли участь близько двох десятків міст. А вже у 2001 році до руху офіційно приєднались більше тисячі міст у 35-ти країнах світу, в тому числі Канада, Бразилія та Японія.

Популярність досягла глобального рівня, і вже з 2002 року під егідою Єврокомісії, щорічно, з 16 по 22 вересня проходить Європейський тиждень мобільності (The European Mobility Week). Кульмінацією тижня являється «День без автомобіля».

Останнім часом, в акції «День без автомобіля», кожного року, беруть участь понад 100 мільйонів людей у понад 1,5 тис. міст світу.

Просимо всіх автомобілістів та небайдужих громадян району відмовитись 22 вересня від використання автомобіля, долучитись таким чином до акції «День без автомобіля»!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора