Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робота із зверненнями громадян

Дата: 27.09.2018 15:02
Кількість переглядів: 378

До райдержадміністрації надійшло звернення від громадянина щодо проведення перевірки наявності дозволу на спеціальне водокористування  сільським (фермерським) господарством, яке здійснює полив сільськогосподарських угідь з р. Мокрі Яли.

Розгляд зазначеного звернення було доручено відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та відповідно до частини 3 статті 7 Закону України “Про звернення громадян”  звернення надіслано до Державної екологічної інспекції у Донецькій області.

27 вересня 2018 року відбулося засідання комісії з питань упорядкування підприємницької діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням та видобуванням корисних копалин за участю заявника та представника сільського (фермерського) господарства.

Під час засідання заявнику роз’яснено повноваження Великоновосілківської райдержадміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, алгоритм дій при виявленні порушень, що можуть бути пов’язані із недотриманням вимог природоохоронного та іншого законодавства та доведено до відома, що сільське (фермерське) господарство  має дозвіл на спеціальне водокористування, яке дійсне до 2023 року. Представник сільського (фермерського) господарства ознайомив заявника з офіційними документами щодо надання дозволу на спеціальне водокористування.

Підсумовуючи засідання, головному спеціалісту з питань екології відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації надано доручення провести моніторинг наявних дозволів на спеціальне водокористування серед фермерських господарств для уникнення в подальшому випадків несанкціонованого забору води із водних об’єктів та постійно тримати на контролі питання щодо отримання дозволів на спеціальне водокористування суб’єктами господарювання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора