Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про стан соціальних виплат за серпень 2018 року

Дата: 06.09.2018 15:06
Кількість переглядів: 575

Виплати за серпень 2018 року допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 5,6 млн.грн.

Виплачені компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в повному обсязі у сумі 19,4 тис.грн.

Частково профінансовані та виплачені пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 706,1 тис.грн.

За серпень 2018 року виплачено в повному обсязі з державного бюджету:

 - допомога переміщеним особам на проживання у сумі 1503,5 тис.грн.

- на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 61,6 тис.грн.

- матеріальна допомога малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю у сумі 1,4 тис.грн.

- забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю у сумі 97,5 тис. грн.

Перерахування усіх видів допомоги на виплатні відділення поштового зв’язку та банківських установ проводяться без затримок.

 

Відділ бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Великоновосілківської районної державної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора