Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

У Великоновоселківському районі зі страхувальниками обговорили нові підходи здійснення аналізу та контролю за використанням коштів Фонду

Переглядів: 286

22 березня 2019 року в приміщенні Великоновосілківської централізованої бібліотечної системи відбувся семінар-навчання для представників страхувальників Великоновосілківського району з питань запровадження нових підходів здійснення аналізу та контролю за використанням коштів Фонду соціального страхування України.

Учасників семінару проінформовано про основні вимоги чинного законодавства із загальнообов`язкового державного соціального страхування стосовно нової спрощеної форми Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду.

У ході зустрічі розглянуто та обговорено питання зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб, ведення моніторингу довго триваючих лікарняних листків.

Головний спеціаліст відділу роботи з потерпілими Великоновосілківського відділення О. Молодан наголосила на правах та обов’язках комісій із соціального страхування підприємств та організацій відповідно до Положення про комісію із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого Постановою Правління Фонду від 19.07.2018 № 13.

За результатами зустрічі присутнім рекомендовано постійно проводити аналіз захворюваності працівників з метою встановлення причин зростання захворювання на підприємствах.

На завершення семінару-наради учасники отримали вичерпні відповіді та інформаційні пам’ятки.

 

 « повернутися до списку новин