Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

СЕРЦЕ НЕ МОЖЕ ЧЕКАТИ, ЙОГО ПОТРІБНО РЯТУВАТИ!

Переглядів: 271

З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Збір коштів відбудеться по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн. На ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

За тринадцять років було зібрано 35 798 830,65 грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання.

Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, адже в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей, тому надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Якщо ти небайдужий – долучись до проведення Акції!!!

Запрошуємо долучатись благодійного збору коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!» у якості волонтерів, організаторів, спонсорів, та партнерів!

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Донецької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».« повернутися до списку новин