Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні пасічники та аграрії України!

Дата: 24.10.2018 15:15
Кількість переглядів: 453

В даний час бджільництво, як галузь сільського господарства, динамічно розвивається та інтенсифікується, потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем як з боку пасічників, так і з боку аграріїв, зокрема під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства тощо.

Одним із взаємовигідних підходів кооперації пасічників та аграрія є налагоджена робота по запиленню ентомофільних культур медоносними бджолами і відповідно збільшення вирощеної продукції.

До вашої уваги пропонуються покрокові дії та примірні зразки документів, які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності.

Методичні рекомендації розроблені з метою упередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

За більш детальними роз’ясненнями звертатися в управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ, та агропромислового комплексу за номерами телефонів  095-91-493-79, 097-29-258-11 або на електронну адресу: uersmvr@gmail.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора