Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар-тренінг «Аграрні розписки нові можливості для малого та середнього бізнесу та особливості проведення весняно – польових робіт у 2018 році»

Дата: 15.03.2018 15:16
Кількість переглядів: 533

15.03.2018 року в залі засідань районної ради проведено семінар-тренінг на тему «Аграрні розписки нові можливості для малого та середнього бізнесу та особливості проведення весняно – польових робіт у 2018 році» з представниками сільськогосподарських та фермерських господарств Великоновосілківського, Волноваського та Нікольського районів за участю в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієва Олександра Сергійовича, начальника управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Великоновосілківської райдержадміністрації Бакаєва Юрія Олексійовича.

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією для покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв Олександр Сергійович відкрив семінар-тренінг, привітав присутніх та подякував за зустріч.

Під час заходу обговорено наступні питання:

1. Діяльність IFC у світі та в Україні. Про проект «Аграрні розписки». Мета та завдання проекту.

Доповів: Регіональний координатор проекту «Аграрні розписки в Україні» Чехов Сергій Анатолійович.

2. Основні елементи весняного комплексу вирощування зернових культур та напрямки науково-методичного забезпечення агропромислового виробництва.

Доповів: Директор Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, кандидат сільськогосподарських наук Вінюков Олександр Олександрович.

3. Застосування добрив з вермікомпосту Гумісол в органо-адаптивній технології вирощування польових культур.

Доповіла: Заступник директора з маркетингу Пушкар Оксана Олександрівна.

4. Нова техніка та інновації при обробці ґрунту.

Доповів: Регіональний менеджер Аграрної індустріальної кампанії Білоус Євген Олександрович.

Практичний тренінг виявився цікавим для учасників заходу, отримана інформація про поки що новий фінансовий інструмент – Аграрні розписки, вигоди їх застосування та порядок роботи з ними.

 

Довідково:
Аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього урожаю.

В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути фінансові та товарні. За фінансовою - розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного урожаю.

Аграрні розписки в Україні впроваджуються з 2015 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства юстиції України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора