Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада з фахівцями із соціальної роботи

Дата: 10.10.2018 15:18
Кількість переглядів: 680

10 жовтня 2018 року в приміщенні Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча нарада з фахівцями із соціальної роботи.

Розглянуто наступні питання:

1. Впровадження в роботу нових підходів здійснення соціальної роботи з сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах у рамках реалізації наказу Міністерства соціальної політики України від 13.07.2018 року №1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах».

2. Щодо активізації роботи стосовно створення прийомних сімей на території Великоновосілківського району.

 3. Щодо активізації роботи стосовно запровадження патронату над дитиною  на території Великоновосілківського району.

4.  Щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Про нормативне врегулювання питань, пов’язаних із розширенням переліку окремих категорій дітей, які можуть мати право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5. Результати роботи за 9 місяців  2018 року.

6. Проблемні питання.

За результатами наради  були прийняті наступні рішення:

1) провести широку інформаційну кампанію щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі, які найбільше відповідають критеріям Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою КМУ від 16.03.2017 року № 148;

2) здійснювати разом зі службою у справах дітей первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі для подальшого направлення до регіонального ЦСССДМ для проходження навчання;

3) провести роз’яснювальну роботу з батьками або законними представниками внутрішньо переміщених дітей  щодо  реалізації їх права на встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та сприяти його оформлення згідно з Порядком у разі виявлення підстав для надання відповідного статусу.

Під час наради присутні спеціалісти  обмінялись досвідом роботи,  обговорили нагальні питання та проблеми, що виникають у процесі діяльності та обмінялися інформацією, необхідною для налагодження ефективної взаємодії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора