Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Олімпійське лелеченя»

Дата: 10.04.2018 15:20
Кількість переглядів: 720

Щороку навесні в спортивній залі Великоновосілківського районного культурно-оздоровчого комплексу проходить районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».  

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохочення дітей та молоді всього світу долучатись до активних занять фізичною культурою та спортом й  пропаганди здорового способу життя.

10 квітня у цьогорічних змаганнях «Олімпійське лелеченя» взяли участь збірні команди сформовані з учнів загальноосвітніх шкіл віком 12-14 років.

На відкритті змагань учасників привітали завідувач науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Пічахчі Л. та головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бірюшова Л. та побажали гарно провести час за улюбленими спортивними та інтелектуальними змаганнями, а також чесної перемоги.

Головний суддя Паньков В. повідомив учасникам програму заходу, яка складалася з наступних складових: презентація команди, олімпійська вікторина, комбінована естафета та перетягування канату.

Боротьба за перемогу у змаганнях була завзята та напружена.

За підсумками набраних балів перемогу одержала команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Почесне друге місце посіла команда Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня, бронзовим призером стала команда Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди переможці нагороджені грамотами та медалями від управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації.

Команда переможців Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 візьме участь у ІІІ етапі зональних обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який відбудеться 18 квітня 2018 року в м. Покровськ.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальшому!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора