Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Круглий стіл з головами комісій із соціального страхування закладів освіти Великоновосілківського району

Переглядів: 238

07 травня 2019 року працівниками Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Донецькій області проведено засідання круглого столу з головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування закладів освіти Великоновосілківського району.

У ході заходу працівники відділення ознайомили учасників з першочерговими завданнями Фонду. Головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Молодан О.В. проінформувала про права, обов’язки, які виконує комісія із соціального страхування, зосередила увагу на основних завданнях комісій (уповноважених) із соціального страхування та необхідності здійснення постійного контролю за правильним призначенням, нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення.

Учасники засідання детально зупинилися на розгляді підстав та правильності видачі, оформленні листків непрацездатності, розглянули причини зростання кількості листків непрацездатності, наданих до оплати, сум коштів Фонду, виплачених на матеріальне забезпечення за листками непрацездатності.

За результатами обговорених питань вирішено посилити контроль за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності та вжити заходів щодо зменшення рівня захворюваності серед застрахованих осіб.« повернутися до списку новин