Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«День громади» Зеленопільської сільської ради

Дата: 13.04.2018 15:27
Кількість переглядів: 638

13.04.2018 року на території Зеленопільської сільської ради проведено «День громади» за участю в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С., Зеленопільського сільського голови Мірошніченко В.М., начальника Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України в Донецькій області Манько А.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козми Г.О., голови комісії з припинення управління ПФУ в Великоновосілківському районі Зрожевської О.А., начальника Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Чаган О.А., місцевих мешканців.

Під час заходу Зеленопільський сільський голова Мірошніченко В.М. прозвітувала з питань виконання виконавчим органом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2017 рік.

Підвівши підсумки публічного звіту в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. надав окремі рекомендації голові Зеленопільської сільської ради про результати розгляду яких потрібно повідомити райдержадміністрацію в місячний термін.

Після обговорення публічного звіту проведено відкритий прийом громадян в ході якого підіймалися питання щодо можливості отримання субсидії вразі проживання не всіх зареєстрованих осіб в будинку, оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, формування ціни на вугілля, проведення централізованого водопостачання до приватного будинку, документального оформлення громадських пасовищ.

На всі питання фахівцями надані роз’яснення в межах чинного законодавства, питання щодо проведення водопостачання буде винесено на найближчу сесію Зеленопільської сільської ради.

Також громадяни висловили подяку за безкоштовний автобус, що здійснює рейс з с. Зелене Поле до смт Велика Новосілка двічі на тиждень та за благоустрій вздовж дороги до с. Новопіль.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора