Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

Дата: 19.09.2018 15:27
Кількість переглядів: 533

19.09.2018 року під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання членами комісії розглянуті питання порядку денного та прийняті відповідні рішення: надати статус дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів згідно п’яти заяв; надати дозвіл на здійснення соціального супроводу родини Великоновосілківським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді без укладання договору; повернути малолітню дитину з Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей до матері; надати дозвіл матері на підписання договору оренди землі від імені малолітньої дитини; надати дозвіл на дарування житлового будинку з земельною ділянкою в якому зареєстрована та проживає малолітня дитина; довлаштувати дітей до прийомної сім’ї; підготувати висновок щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

Також затверджено вісім індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З питання про визначення участі батька у вихованні малолітньої дитини, що проживає окремо, заявнику рекомендовано звернутися за місцем перебування дитини до м. Харків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора