Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2018 15:31
Кількість переглядів: 752

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України яке формується в сьогоденні.

У перший літній день, до Міжнародного дня захисту дітей в смт Велика Новосілка проведено низку розважальних заходів для дітей аби подарувати їм нові враження, позитивні емоції та піднесений настрій. На організоване святкування завітали керівники райдержадміністрації.

На центральній площі святкові заходи розпочато театралізованою виставою «Коза Дереза» народного театру мініатюр «Колесо». Малеча з захопленням спостерігала за дійством, після чого бажаючі взяли участь у конкурсі дитячого малюнку на асфальті. Юні художники завзято вимальовували різнокольоровою крейдою різноманітні малюнки за що отримували солодкі презенти.

На галявині, поблизу культурно-оздоровчого комплексу, працівниками центральної районної бібліотеки проведено інформаційно-розважальну програму «Бібліотека для дітей – надійний навігатор в океані знань».

Відбулось спортивне свято «Обгоняй-ка» - змагання на велосипедах та роликах за віковою категорією. За результатами змагань переможців нагороджено пам’ятними подарунками.

В концертному залі культурно-оздоровчого комплексу відбулась шоу програма «Міні-міс Очаровашка - 2018» за участю 8 талановитих дівчаток, які змагалися у різноманітних конкурсах.

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, захист від експлуатації дитячої праці.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора