Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада

Дата: 08.06.2018 15:34
Кількість переглядів: 578

08.06.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів робочу нараду щодо виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів Великоновосілківського району у 2018 році, ефективного та раціонального використання коштів місцевих бюджетів усіх рівнів». Обговорено показники залучення додаткових надходжень до місцевих бюджетів та економії бюджетних коштів.

За результатами наради в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. надав доручення відповідним керівникам: забезпечити відповідно до законодавства постійний контроль за правильністю та своєчасністю надходжень до місцевого бюджету податків і зборів з урахуванням наявних резервів; здійснити моніторинг стану підвищення заробітної плати, аналізу динаміки фонду оплати праці; провести роботу з підприємствами усіх форм власності щодо збільшення розміру заробітної плати, враховуючи підвищення соціальних стандартів; продовжити роботу з проведення інвентаризації діючих договорів оренди земельних ділянок щодо збільшення орендної плати.

Прийнято рішення провести спільні перевірки підприємств, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, сільського господарства, організації харчування та інших, з залученням відповідних служб, спеціаліста ГУ Держпраці у Донецькій області, з метою виявлення робітників, які працюють без належного оформлення трудових угод та відповідно не сплачують податки до бюджетів всіх рівнів. Інформацію про виконану роботу заплановано розглянути на засіданні регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Робота із реалізації заходів взята під особистий контроль в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора