Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Робота Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Переглядів: 305

Флешмоб у вишиванках

16 тарвня 2019 пенсійники Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  долучилися до святкування Дня вишиванки, який традиційно відмічається у третій четвер травня.

З метою привернення уваги відвідувачів Великоновосілківського центру зайнятості до популяризації української культури та сучасних електронних сервісів Пенсійного фонду України, в цей святковий день фахівці управління провели флешмоб на тему  «Веб-портал - це корисно та зручно!

 

Про актуальні питання пенсійного забезпечення

розповіли під час виїзного прийому

16 травня 2019 в Шевченківській сільській раді головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Дігтяренко Тетяна спільно з заступником начальника відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації Ольшанською Кристиною провела виїзний прийом громадян.

Під час індивідуальних консультацій фахівець управління відповідала на особисті питання громадян щодо їх пенсійного забезпечення. Крім того кожен відвідувач дізнався про новини в пенсійному законодавстві, зокрема про розмір страхового стажу необхідний при призначення пенсії.

Також мешканцям сіл Шевченко та Воскресенка нагадали про зручності користування веб-порталом Пенсійного фонду України, який надає можливість самостійно вирішувати свої численні питання, не звертаючись до територіального органу Фонду. 

До чого призводить «тіньова» зайнятість –

дізнавалися тимчасово безробітні громадяни

Великоновосілківського району

17 травня 2019 року завідувач сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  Ірина Арап провела лекцію для осіб, які отримують допомогу по безробіттю в Великоновосілківському районному центрі зайнятості.

        На лекції розглянуті питання придбання страхового стажу, сплати єдиного соціального внеску в розмірі не нижче мінімального та добровільної участі в системі загальнообовязкового державного пенсійного страхування. Під час проведення заходу увага шукачів роботи акцентувалася на наслідках, до яких у майбутньому приводять нелегальні трудові відносини і «тіньова» заробітна плата.

Також увагу присутніх зосереджено на доцільності використання дистанційних форм обслуговування за допомогою веб-порталу електронних послуг.« повернутися до списку новин