Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Виїзний прийом громадян в с-щі Благодатне

Переглядів: 475

16.08.2018 року заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І. провів виїзний прийом громадян в с-щі Благодатне.

На прийом звернулися 7 мешканців з питаннями стосовно водопостачання та водовідведення багатоповерхового житлового будинку, збільшення та благоустрою території кладовища.

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Великоновосілківською райдержадміністрацією зазначене звернення надіслано за належністю до Великоновосілківської селищної ради, до повноважень якої відносяться вирішення даних питань.

За інформацією Великоновосілківської селищної ради та ТОВ «Великоновосілківське комунальне господарство», проведено роботи щодо прочистки водонапірних труб від іржі. Згідно договору підряду укладеним ТОВ «Великоновосілківське комунальне господарство» з ФОП Биндю В.В. виконано аварійне прочищення каналізаційних труб та викачка нечистот з колодязя.

Великоновосілківською райдержадміністрацією ініційовано проведення виїзної наради з представниками селищної ради та комунальними підприємствами з метою вирішення даного питання та недопущення подібної ситуації в майбутньому.

Великоновосілківською селищною радою заплановані роботи з благоустрою та збільшенню території кладовища в с-щі Благодатне на вересень-жовтень поточного року.

Зазначені питання знаходиться на постійному контролі Великоновосілківської райдержадміністрації.

 

 « повернутися до списку новин