Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Санаторно-курортне оздоровлення пільгової категорії громадян

Переглядів: 523

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації інформує, що відповідно до чинного законодавства органи соціального захисту населення забезпечують санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

Путівки видаються, відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості. Для одержання путівки подається заява та медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о. Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка.  У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

Відповідно до законодавства особи з інвалідністю від загального захворювання, з дитинства та з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування. Зазначена категорія осіб забезпечується санаторно-курортним лікуванням на підставі тристоронньої угоди (особа-санаторій-управління). Особа з інвалідністю  може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном  2-11-61.

 « повернутися до списку новин