Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 16.08.2018 15:48
Кількість переглядів: 515

16.08.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошено 17 підприємців, які здійснюють свою діяльність на території Великоновосілківського району в сфері торгівлі. Були присутні 5 підприємців: Балабан І.А., Панишева О.Ф., Краснова І.І., Білогурова Н.О., Джанахай К.

В ході засідання всім підприємцям рекомендовано офіційно оформити нелегально працюючих осіб відповідно до діючого законодавства, підвищити рівень заробітної плати відповідно до кваліфікації робітників. У зв’язку з ознаками порушення законодавства про працю, окремим підприємцям встановленні строки на виправлення ситуації з подальшим її моніторингом.

Суб’єкти підприємницької діяльності Чубар А.В., Чубар Т.О., Качар Ю.В., Слизь О.А. були двічі запрошені на засідання робочої групи, але жодного разу не з’явилися та не попередили про неможливість своєї присутності тому, робочою групою прийнято рішення повідомити Головне управління Держпраці у Донецькій області про існуючі факти порушення законодавства про працю. Інших суб’єктів підприємницької діяльності, які не з’явилися вирішено повторно запросити на засідання регіональної робочої групи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора