Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Дата: 22.10.2018 15:49
Кількість переглядів: 867

22.10.2018 року голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ященко Ганна Анатоліївна провела апаратну нараду за участю начальників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, директорів загальноосвітніх закладів району.

На розгляд та обговорення винесені наступні питання:

1. Про стан захисту прав дітей у Великоновосілківському районі.

Доповіла: Луценко А.С. - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Співдоповідач: Демуренко Т.Г. - в.о. директора Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

2. Про хід виконання програми правової освіти населення Великоновосілківського району на 2016-2020 роки.

Доповів: Кравченко С.В. - начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

3. Про підготовку загальноосвітніх закладів району до роботи в осінньо-зимовий період в напрямку виконання протипожежної безпеки.

4. Про забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням зв’язку та енергозабезпечення населених пунктів району, визначення порядку дій та вирішення проблемних питань під час ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Доповів: Коваленко Є.В. - начальник 81-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Донецькій області, капітан служби цивільного захисту.

5. Про діяльність управління Держпродспоживслужби у Великоновосілківському районі у галузі ветеринарної медицини, сферах державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Доповів: Денисенко Е.А. - начальник Великоновосілківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Донецькій області.

6. Про роботу реєстраційного відділу райдержадміністрації.

Доповіла: Бережецька І.В. - начальник реєстраційного відділу райдержадміністрації.

7. Про стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян.

Доповіла: Лебедєва Т.В. - начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.

За результатами, начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Луценко А.С. надано доручення розробити заходи стосовно здійснення профілактичної роботи щодо попередження соціального сирітства; здійснювати постійний контроль за організацією роботи щодо захисту прав дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Обговорено питання щодо забезпечення твердим паливом загальноосвітніх закладів,  проведення ремонтних робіт у Великоновосілківській гімназії з ЗОШ I ступеня та строки їх виконання.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Ященко Ганна Анатоліївна акцентувала увагу присутніх на подальшому вдосконаленні взаємодії та співпраці відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора