Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар-практикум з секретарями та органами реєстрації селищної та сільських рад

Дата: 27.02.2019 15:49
Кількість переглядів: 599

27 лютого 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Анатоліївни ЧАГАН, в залі засідань Багатирської сільської ради проведено семінар-практикум з секретарями та органами реєстрації селищної та сільських рад – «Поновлення Державного реєстру виборців: від теорії до практики».

В рамках семінару проаналізовано основні помилки, які допускають органи реєстрації та сільські ради під час формування відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Порядок роботи з суб’єктами періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців під час виборчої кампанії. Для закріплення доведеної інформації учасникам семінару-практикуму запропоновано вирішення практичних завдань і їх презентація. Працівники сільських рад активно залучалися до обговорень основних недоліків в роботі, намагаючись знайти оптимальний варіант їх недопущення в подальшому.

До уваги учасників доведений ресурс «Особистий кабінет виборця», розміщений на сайті www.drv.gov.ua, за допомогою якого, не виходячи з будинку, квартири можна перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців та порядок тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

За підсумками семінару всі учасники склали тести з порушених тем.

Семінар пройшов у дружній, веселій, творчій атмосфері.

По закінчені семінару найбільш відповідальних працівників органів реєстрації нагороджено подяками Великоновосілківської райдержадміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора