Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги літературних митців району!

Дата: 03.04.2019 15:54
Кількість переглядів: 302

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції, вдосконалення системи книгорозповсюдження області департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації здійснює заходи щодо підтримки вітчизняного книговидання, видання творів місцевих авторів.

Для розгляду відповідних питань облдержадміністрацією створено комісію.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, творчих об’єднань, тощо.

Макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією та відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електронну адресу 00342@dn.gov.ua з позначкою «Підтримка книговидання».

В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, актуальність видання, його значущість.

Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідні рішення, заявки, що надійдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.

До плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти і науки, зміцненню науково-технічного та інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, задовольняють читацький попит, відповідно до даних провідних бібліотек регіону, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування; музична література; довідкові та інформаційні видання (енциклопедії, словники, тощо)

До Плану включаються також презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменних, пам’ятних дат у житті країни і області, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги-переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора