Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 04.05.2018 15:54
Кількість переглядів: 725

27.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Лавровою І.О. на території Шевченківської сільської ради на вулиці Шевченко проведено профілактичну співбесіду на тему: «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності».

Метою бесіди стало ознайомлення соціуму із сучасною проблемою торгівлі людьми, формування негативного ставлення до подібного роду діяльності та застосування знань своїх прав в різних життєвих ситуаціях.

Охоплено 16 осіб.

 

27.04.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. спільно з бібліотекарем с-ща Роздольне Соловйовою І.А. у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» проведено урок пам’яті на тему: «Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…».

Захід проведено з метою показати масштаби та наслідки Чорнобильської катастрофи, розкрити аварію на Чорнобильській АЕС як техногенну катастрофу та людську трагедію, назвати позитивні зрушення, які відбуваються у розв’язанні даної проблеми.

Учні із зацікавленням переглянули літературу трагічної події та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих.

 Охоплено 30 осіб.

 

27.04.2018 року на території Іскрівської сільської ради проведено санітарне очищення з метою покращення благоустрою с-ща Зелений Гай.

В заході взяли участь: фахівець із соціальної роботи Ольмезова Н.В., мешканці села, фермери та робітники Іскрівської сільської ради.

Під час заходу побілено дерева, скошено траву та прибрано сміття.

Голова Іскрівської сільської ради Шепота І.М. висловила подяку всім, хто взяв участь у заході, хто не байдужий до долі громади та побажала щоб надія на краще майбутнє ніколи не згасала в серцях!

 

02.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. у Розливенській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Реалізація права на освіту в Україні».

Захід проведено з метою роз’яснити учням статтю 53 Конституції України, що кожен має право на освіту, а повна загальна середня освіта є обов’язковою.

Учасники заходу дізнались, що для реалізації права на освіту в державі створено систему доступної та безоплатної дошкільної, повної загальної середньої, професійно – технічної освіти; про можливість безоплатного здобуття вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах надається на конкурсних засадах. Нині прийом до вищих навчальних закладів проводиться за результатами ЗНО. За підсумками конкурсу визначаються абітурієнти, яким надається можливість навчатись за державні кошти. Інші мають можливість навчатись за рахунок власних коштів або за рахунок спонсорів, підприємств, фондів тощо.

Всі діти дуже уважно слухали, а потім дискутували стосовно питань, які їх більш за все зацікавили.

Наприкінці заходу серед учнів розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

Охоплено 20 учнів 9-11 класів.

 

02.05.2018 року фахівцем із соціальної роботи Ольмезовою Н.В. у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «Торгівля людьми».

Метою бесіди стало ознайомлення дітей із тим як уникнути викрадення та його наслідки.

Всі діти уважно слухали, відповідали на поставлені запитання і ділились власними думками.

Наприкінці лекції серед учнів розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 15 учнів старших класів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора